کمربند پلی اتیلن یکی از انواع اتصالات پلی اتیلن می باشد که جهت انشعاب گیری لوله های فرعی از لوله های اصلی و تعمیرات لوله ها مورد استفاده قرار میگیرند. این نوع کمربندها از دو قسمت اصلی زین پایین و زین بالا که انشعاب بر روی آن است تشکیل شده اند که میتواند جنس های متفاوتی داشته باشند. این محصول با کمک پیچ و مهره به دور لوله پلی اتیلن بسته می شود.

برای نصب کمربند پلی اتیلن ابتدا دو کفه کمربند را باز کرده و دور لوله پلی اتیلن قرار دهید و بعد از آن با کمک پیچ و مهره به هم بسته شود. به طوری که دور لوله محکم گردد. سپس قسمتی از لوله پلی اتیلن که ناف کمربند بر روی آن قرار گرفته به وسیله ابزار مخصوص سوراخ شده و اتصال دهنده یا فلزی به روی کمربند بسته می شود.

 کمربندهای پلی اتیلنی نسبت به جنس های دیگر مزیت هایی داشته و از نوع مرغوب ترین کمربندها می باشند. این نوع کمربندها اگر به مدت طولانی در معرض نور مستقیم آفتاب قرار بگیرند، آسیبی ندیده و به تشعشعات ماورای بنفش خورشید مقاوم می باشند. این اتصالات خشک و شکننده نبوده و از انعطاف و استحکام بالایی برخوردار می باشند. از این اتصالات در انواع لوله های پلیمری با سایز های مختلف میتوان استفاده کرد و جزو اتصالات پر کاربرد در سیستم لوله کشی می باشند. نصب و راه اندازی این نوع اتصالات به راحتی صورت گرفته و با قیمت ارزانی در بازار توزیع میشوند. کمربندهای پلی اتیلنی از نوع پلی پیروپیلن کو پلیمر بوده و توسط پیچ و مهره اتصالات آنها انجام میشود. این کمربندها توسط اورینگ های لاستیکی با ایمنی بالا اب بندی میشوند.

ساختمان کمربند پلی اتیلن از چهار قسمت تشکیل شده است :

کفه  -انشعاب (ناف) -پیچ و مهره -واشر (اورنیگ)

کمربند پلی اتیلن بسته به سایز دو پیچ ، چهار پیچ و شش پیچ در دسترس است.

این محصول همراه با یک عدد اورنیگ لاستیکی آبندی می شود.

شرکت پارس اتصال شرق انواع کمربند پلی اتیلن را از سایز 20 الی 200 بصورت کاملا استاندارد و از مواد درجه یک تولید و عرضه می نماید.

در صورت نیاز به مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر درباره محصولات می توانید از راه های ارتباطی زیر با کارشناسان پارس اتصال شرق در تماس باشید.

تلفن کارخانه: 03433386273


واتس آپ : 09029222806