درباره شرکت پارس حیات کویر

پارس اتصال شرق سابق

 

شرکت پارس حیات کویر (پارس اتصال شرق سابق) تولید کننده اتصالات پلی اتیلن میباشد که برای اولین بار در سال 1386 توسط مهندس علیرضا سرباز پور با نام سنگان صنعت اتصال شروع به کار کرد و در سال 1387 به پارس اتصال شرق تغییر نام داد و در سال 1402 با نام پارس حیات کویر به فعالیت خود ادامه داد. این شرکت در طول فعالیت بیش از یک دهه‌‌ای خود توانسته که از فراز و نشیب‌های فراوانی عبور نماید.  شرکت پارس حیات کویر سیستم، فعالیت خود را بر تولید اتصالات با کیفیت با استفاده از نیروی متخصص متمرکز کرده است و در همن راستا درسال 1389به عنوان واحد نمونه استانی معرفی شد و توانست خود را در زمره‌ی اولین تولید کنندگان اتصالات پلی اتیلن استان قرار دهد با توجه به آن که کارخانه پارس اتصال شرق اهداف بزرگی را برای آینده‌ی خود در نظر گرفته‌است، هر روزه در حال بهبود کیفیت محصولات خود می باشد.

  • استاندارد
  • کیفیت بالا
  • ایزو 9001

سخن موسس

شرکت پارس اتصال شرق تنها تولید کننده اتصالات پلی اتیلن پیچی در استان کرمان به عنوان یکی از با کیفیت ترین تولید کننده های لوله و اتصالات پلی اتیلن در دهه ۸۰ با هدف ایجاد بسترهای لازم جهت ارتقای کمی و کیفی صنعت پلی اتیلن و تولید محصولاتی با کیفیت بالا و در سطح ملی، پا به عرصه بازار گذاشته و در طی چند سال تبدیل به یکی از برترین شرکتها در زمینه تولید اتصالات پلی اتیلن در کشور شده است.

شرکت پارس اتصال شرق بهره‌مندی از کارآمدترین نیروهای متخصص را در خانواده خود به عنوان هدف اول دانسته و از آن جایی که معتقد است موفقیت حال و آینده شرکت را منابع پر ارزش انسانی رقم می‌زند، اقدام به جذب نیروهای دانش آموخته و پویا در مجموعه نموده تا بتواند همواره محصولات خویش را مطابق با عملکرد بزرگان صنعت پلی اتیلن جهان، به بازار عرضه نماید.

با آرزوی موفقیت برای تمامی این عزیزان در عرصه صنعت کشور.

موسس و مدیر عامل اسبق شرکت پارس اتصال شرق : علیرضا سرباز پور

تمایز ما

پارس حیات کویر

(پارس اتصال شرق)

توانمندی ما

بزرگترین تولید کننده اتصالات پلی اتیلن در جنوب شرق ایران

مواد درجه یک

استفاده از موارد اولیه درجه 1 جهت تولید اتصالات

متخصصین زبده

استفاده از متخصصین زبده و خبره در این حوزه

برنامه ریزی

برنامه ریزی جهت تولید مداوم و تامین نیاز بازار

ماشین آلات

استفاده از ماشین آلات روز دنیا در خط تولید

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

گواهینامه ها

2434

پروژه موفق